Tel: 792 305 055
Email: biuro@proma.edu.pl

Zaplecze dydaktyczne

Sale lekcyjne stanowią ważny element każdej szkoły językowej. Nie od dziś wiadomo, że otoczenie wpływa na postrzeganie całości. Każdy uczeń powinien czuć się swobodnie podczas zdobywania wiedzy, więc monotonia, szarość i nuda nie wchodzą w grę!

ProMa Szkoła Języków Obcych dysponuje w pełni wyposażonymi salami, w których mogą odbywać się zajęcia zarówno grupowe, jak i indywidualne.  W celu urozmaicenia nauki języków wykorzystujemy różne metody interaktywne, m.in. zajęcia ze szkolnymi tabletami i rzutnikiem. Szkoła posiada również bibliotekę, która cały czas jest wzbogacana o nowe pozycje. Z biblioteczki można skorzystać na miejscu, bądź wypożyczyć preferowane tytuły.

Witajcie!
Startujemy z zapisami na kursy i zajęcia indywidualne od 1 września. Zapraszamy do siedziby naszej szkoły, zachęcamy również do kontaktu mailowego lub telefonicznego :)

NOWOŚĆ!!! ZAJĘCIA ONLINE!

learn-english-online

Jeśli brakuje Ci czasu, cenisz komfort własnego domu, kawiarni czy parku – zajęcia online są właśnie dla Ciebie! Elastyczne dni i godziny, możliwość odrabiania zajęć lub przekładania ich na inny termin.

Zadzwoń lub napisz do nas a dowiesz się więcej!

ZAPRASZAMY!

Zespół ProMa

logo-popup