Tel: 792 305 055
Email: biuro@proma.edu.pl

O nas

Bez znajomości języka angielskiego trudno porozumiewać się za granicą, znaleźć dobrze płatną pracę, znajomych w każdej części globu. Cóż w tym dziwnego, skoro więcej niż ¼ mieszkańców Ziemi używa języka angielskiego jako obcego. ProMa Szkoła Języków Obcych powstała, gdyż doszliśmy do wniosku, że warto tę świadomość wpajać osobom, które nie do końca wierzą w przyjaźń z językiem obcym. Czy my wierzymy? Oczywiście!

Kim jesteśmy? ProMa skupia osoby, które pragną, by inni zrozumieli ich pasję do języka angielskiego. Skąd pomysł na połączenie sił i stworzenie szkoły językowej? Z chęci dzielenia się pasją i wieloletnim doświadczeniem, które sprawiają, że rozumiemy, czego potrzebuje uczeń a co może dać mu uczący.

My zrozumieliśmy zależność pomiędzy sukcesem a językiem angielskim.

A Ty dasz się przekonać, że warto spróbować?

Witajcie!
Startujemy z zapisami na kursy i zajęcia indywidualne od 1 września. Zapraszamy do siedziby naszej szkoły, zachęcamy również do kontaktu mailowego lub telefonicznego :)

NOWOŚĆ!!! ZAJĘCIA ONLINE!

learn-english-online

Jeśli brakuje Ci czasu, cenisz komfort własnego domu, kawiarni czy parku – zajęcia online są właśnie dla Ciebie! Elastyczne dni i godziny, możliwość odrabiania zajęć lub przekładania ich na inny termin.

Zadzwoń lub napisz do nas a dowiesz się więcej!

ZAPRASZAMY!

Zespół ProMa

logo-popup