Email: biuro@proma.edu.pl

O nas

Bez znajomości języka angielskiego trudno porozumiewać się za granicą, znaleźć dobrze płatną pracę, znajomych w każdej części globu. Cóż w tym dziwnego, skoro więcej niż ¼ mieszkańców Ziemi używa języka angielskiego jako obcego. ProMa Szkoła Języków Obcych powstała, gdyż doszliśmy do wniosku, że warto tę świadomość wpajać osobom, które nie do końca wierzą w przyjaźń z językiem obcym. Czy my wierzymy? Oczywiście!

Kim jesteśmy? ProMa skupia osoby, które pragną, by inni zrozumieli ich pasję do języka angielskiego. Skąd pomysł na połączenie sił i stworzenie szkoły językowej? Z chęci dzielenia się pasją i wieloletnim doświadczeniem, które sprawiają, że rozumiemy, czego potrzebuje uczeń a co może dać mu uczący.

My zrozumieliśmy zależność pomiędzy sukcesem a językiem angielskim.

A Ty dasz się przekonać, że warto spróbować?

DRODZY UCZNIOWIE!

Już w poniedziałek 30 września 2019 roku ruszają nasze zajęcia grupowe! Nie zapomnijcie upewnić się, kiedy i w jakich godzinach odbywają się Wasze zajęcia ;)

Osobom zainteresowanym naszą ofertą przypominamy, że zapisy trwają przez cały rok – zachęcamy
do kontaktu mailowego, telefonicznego lub odwiedzenia nas w siedzibie naszej szkoły.

Czekamy na Was i jesteśmy gotowi na poprowadzenie Was labiryntem wiedzy i przygód!

ready-steady-go

Do zobaczenia w ProMa! :)

logo-popup