Tel: 792 305 055
Email: biuro@proma.edu.pl

Lektorzy

Dobry lektor to podstawa każdej skutecznej szkoły językowej, zaś dopasowanie programu do potrzeb uczniów to klucz do sukcesu. ProMa Szkoła Języków Obcych skupia lektorów, którzy są absolwentami filologii angielskiej z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy egzaminatorów OKE specjalizujących się w przygotowaniu do Sprawdzianu Szóstoklasisty, Egzaminu Gimnazjalnego i Maturalnego. Są to ludzie pełni pasji uczenia, zmotywowani, by w sposób przyjazny i skuteczny przekazać uczestnikom kursów swoją wiedzę.

Tylko pasja wykładowców pozwoli uczącym się odkryć to, co odkryliśmy my – połączenie przyjemnego z pożytecznym. Na efekty tego odkrycia długo nie trzeba czekać. Każdy lektor zobowiązany jest indywidualnie omawiać wyniki/postępy/braki każdego kursanta zarówno osobiście, jak i poprzez kontakt z rodzicami. Wzajemne zaufanie umożliwi osiągnięcie sukcesu szybciej, niż można się tego spodziewać. Poniżej przedstawiamy naszych „siłaczy”, którzy walczą codziennie, by angielski był częścią życia każdego z nas.

Agnieszka Zawadzka

Jestem magistrem filologii angielskiej z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. W pracy nauczyciela/lektora największą radość sprawia mi obserwowanie postępów moich uczniów. Bardzo istotna jest dla mnie współpraca i miła atmosfera. Na zajęciach staram się dbać zarówno o rozwijanie swobody wypowiedzi jak i o jakość używanego języka. Lubię kontakt z ludźmi, moją pasją oprócz języka angielskiego jest bycie przewodnikiem turystycznym oraz taniec.


Dominika Babut

Jestem absolwentką filologii angielskiej UJ i nauczam języka angielskiego już od 2002 roku. Jako nauczycielka dyplomowana mam spore doświadczenie w pracy z młodzieżą. Od lat przygotowuję swoich podopiecznych do egzaminów, najpierw egzaminu gimnazjalnego, a od czasów reformy szkolnictwa również egzaminu ósmoklasisty oraz maturalnego. Przez wiele lat doskonaliłam swój warsztat pracy jako nauczycielka w gimnazjum i liceum ogólnokształcącym, a także jako lektorka w szkole ProMa! Ukończyłam wiele kursów dokształcających, zostałam również wykwalifikowanym egzaminatorem maturalnym. Praca i kontakt z młodzieżą to moja pasja i do procesu nauczania podchodzę z ogromnym entuzjazmem – staram się przekazać swoją wiedzę w sposób jak najbardziej przystępny i atrakcyjny, korzystając również z nowoczesnych metod kształcenia. Uważam, że przyjazne otoczenie na zajęciach sprzyjają przyswajaniu wiedzy, dlatego robię co w swojej mocy, żeby moje zajęcia odbywały się w ciepłej, serdecznej atmosferze.


Sylwia Świetlak

Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku filologia angielska. Obecnie kontynuuję naukę na studiach drugiego stopnia. Zainteresowanie do angielskiego odkryłam w gimnazjum, dlatego też później wybrałam drogę w tym kierunku. Od trzech lat udzielam korepetycji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Czuję się spełniona móc wspierać rozwój swoich podopiecznych. Każdy ich sukces jest również moim sukcesem. Miałam też możliwość nauki języka angielskiego dzieci przedszkolnych, z którymi współpraca była bardzo kreatywna i ciekawa. Chcąc poszerzyć swoje horyzonty językowe rozpoczęłam naukę języka hiszpańskiego, który jest dla mnie bardzo interesujący i rozwijający. Poza językami, kocham podróże. Dzięki nim mogę zobaczyć wiele cudownych miejsc, poznać nowych ludzi, dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy na temat kultur różnych krajów oraz wykorzystać angielski podczas podróży. Nauka języka nie musi być wcale nudna i odrzucająca, ponieważ nie uczymy się języka tylko po to by poznać definicje i zrobić zadania ale po to by później móc wykorzystać go w naszym życiu, ponieważ tak naprawdę nie wiemy gdzie nas życie poniesie.
W wolnym czasie uczę się gry na pianinie.


Magdalena Prodziewicz

Jestem magistrem filologii angielskiej UJ oraz nauczycielem dyplomowanym z wieloletnim stażem. Uczę osoby z każdego przedziału wiekowego nieprzerwanie od 2006 roku. Nauczenie się języka angielskiego było od zawsze moim marzeniem, dlatego bardzo ważne jest dla mnie, by umożliwić uczniom spełnienie ich marzeń związanych z nauką języków obcych. Pasja jest nieodzownym elementem, który zabieram ze sobą na każde zajęcia. Uważam, że jedynie połączenie gramatyki i słownictwa pozwoli uczącym się na najszybszy i długotrwały efekt zdobywania umiejętności językowych. ProMa jest dla mnie miejscem, w którym profesjonalizm, zaangażowanie, lecz również miła atmosfera i wparcie sprawiają, że spełniam się jako pedagog. Największą nagrodą za pracę włożoną w uczenie innych jest ich późniejsza umiejętność swobodnego jak również poprawnego korzystania z języka angielskiego w każdej sytuacji. Uwielbiam dobre filmy i sport w każdej postaci, zarówno letniej i zimowej.