Tel: 792 305 055
Email: biuro@proma.edu.pl

Lektorzy

Dobry lektor to podstawa każdej skutecznej szkoły językowej, zaś dopasowanie programu do potrzeb uczniów to klucz do sukcesu. ProMa Szkoła Języków Obcych skupia lektorów, którzy są absolwentami filologii angielskiej z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy egzaminatorów OKE specjalizujących się w przygotowaniu do Sprawdzianu Szóstoklasisty, Egzaminu Gimnazjalnego i Maturalnego. Są to ludzie pełni pasji uczenia, zmotywowani, by w sposób przyjazny i skuteczny przekazać uczestnikom kursów swoją wiedzę.

Tylko pasja wykładowców pozwoli uczącym się odkryć to, co odkryliśmy my – połączenie przyjemnego z pożytecznym. Na efekty tego odkrycia długo nie trzeba czekać. Każdy lektor zobowiązany jest indywidualnie omawiać wyniki/postępy/braki każdego kursanta zarówno osobiście, jak i poprzez kontakt z rodzicami. Wzajemne zaufanie umożliwi osiągnięcie sukcesu szybciej, niż można się tego spodziewać. Poniżej przedstawiamy naszych „siłaczy”, którzy walczą codziennie, by angielski był częścią życia każdego z nas:

Processed with VSCO with t1 preset Aleksandra Piskorz

Przygodę z nauką języków obcych rozpoczęłam jako dziecko. Kiełkującą pasję do języka angielskiego rozwijałam na kolejnych etapach swojej edukacji, kończąc na studiach filologii angielskiej – wtedy właśnie rozwinęłam swoje zamiłowanie nie tylko do języka, ale także do kultury krajów anglojęzycznych oraz pedagogiki. Wierzę, że entuzjastyczne podejście do nauczania oraz pozytywna atmosfera podczas zajęć są fundamentem w procesie nabywania oraz rozwijania umiejętności językowych. To wszystko w połączeniu z odrobiną chęci i systematyczności daje nam gotowy przepis na sukces! Poza językiem angielskim uczę się również języka hiszpańskiego, a moimi kolejnymi zainteresowaniami są taniec oraz psychologia.

 

IzabelaKubieniec

Izabela Kubieniec

Ukończyłam filologię angielską wraz z językiem chińskim oraz LO w klasie dwujęzycznej z wykładowym językiem hiszpańskim. Od zawsze bowiem języki są moją pasją. Doświadczenie pedagogiczne zdobywam od najmłodszych lat (rodzina pedagogów), na studiach podyplomowych i w pracy z dziećmi. Równocześnie studiowałam fizjoterapię i jako fizjoterapeuta ciągle rozwijam się zdobywając wiedzę i umiejętności na wielu międzynarodowych kursach. Znajomość języków jest również i tu niezbędna. Jak się okazuje można łączyć to, co wydaje się nieprawdopodobne.

 

Magdalena_Prodziewicz

Magdalena Prodziewicz

Jestem nauczycielem języka angielskiego od 2003 roku. Nauczenie się tego języka było od zawsze moim marzeniem, dlatego bardzo ważne jest dla mnie, by umożliwić uczniom spełnienie ich marzeń związanych z nauką języków obcych. Pasja jest nieodzownym elementem, który zabieram ze sobą na każde zajęcia. Uważam, że jedynie połączenie gramatyki i słownictwa pozwoli uczącym się na najszybszy i długotrwały efekt zdobywania umiejętności językowych. Szkoła językowa jest dla mnie miejscem, w którym profesjonalizm, zaangażowanie, lecz również miła atmosfera i wparcie sprawiają, że spełniam się jako pedagog. Uwielbiam dobre filmy i sport w każdej postaci, zarówno letniej i zimowej.

 

LISTA LEKTORÓW W TRAKCIE AKTUALIZACJI

pexels-matt-hill-9423706

Halloween – here we go!

Czy przygotowaliście swoje stroje i koszyk na przysmaki?

Trick or treat! – zaglądnijcie do ProMa na Halloween i nasze przeraaaażająceeeee zajęcia ;)