Tel: 792 305 055
Email: biuro@proma.edu.pl

Lektorzy

Dobry lektor to podstawa każdej skutecznej szkoły językowej, zaś dopasowanie programu do potrzeb uczniów to klucz do sukcesu. ProMa Szkoła Języków Obcych skupia lektorów, którzy są absolwentami filologii angielskiej z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy egzaminatorów OKE specjalizujących się w przygotowaniu do Sprawdzianu Szóstoklasisty, Egzaminu Gimnazjalnego i Maturalnego. Są to ludzie pełni pasji uczenia, zmotywowani, by w sposób przyjazny i skuteczny przekazać uczestnikom kursów swoją wiedzę.

Tylko pasja wykładowców pozwoli uczącym się odkryć to, co odkryliśmy my – połączenie przyjemnego z pożytecznym. Na efekty tego odkrycia długo nie trzeba czekać. Każdy lektor zobowiązany jest indywidualnie omawiać wyniki/postępy/braki każdego kursanta zarówno osobiście, jak i poprzez kontakt z rodzicami. Wzajemne zaufanie umożliwi osiągnięcie sukcesu szybciej, niż można się tego spodziewać. Poniżej przedstawiamy naszych „siłaczy”, którzy walczą codziennie, by angielski był częścią życia każdego z nas:

 

Iga_Ziolkowska

Iga Ziółkowska

Ukończyłam studia na kierunku amerykanistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim. Język angielski towarzyszy mi od najmłodszych lat. Od początku mojej przygody z tym językiem zgłębiam jego tajniki, starając się mieć z nim codzienny kontakt. Nauczanie angielskiego było moim marzeniem. Ucząc moje grupy, mogę przekazać Najmłodszym wiedzę, którą zdobyłam, być może zarazić ich pasją, a także wiele się od nich nauczyć. Oprócz angielskiego moim drugim ukochanym językiem jest hiszpański, który szlifuję na studiach filologicznych. W wolnym czasie chodzę na próby chóru zespołu pieśni i tańca, z którym co jakiś czas występuję na krakowskich scenach.

 

 

IzabelaKubieniec

Izabela Kubieniec

Ukończyłam filologię angielską wraz z językiem chińskim oraz LO w klasie dwujęzycznej z wykładowym językiem hiszpańskim. Od zawsze bowiem języki są moją pasją. Doświadczenie pedagogiczne zdobywam od najmłodszych lat (rodzina pedagogów), na studiach podyplomowych i w pracy z dziećmi. Równocześnie studiowałam fizjoterapię i jako fizjoterapeuta ciągle rozwijam się zdobywając wiedzę i umiejętności na wielu międzynarodowych kursach. Znajomość języków jest również i tu niezbędna. Jak się okazuje można łączyć to, co wydaje się nieprawdopodobne.

 

Magdalena_Prodziewicz

Magdalena Prodziewicz

Jestem nauczycielem języka angielskiego od 2003 roku. Nauczenie się tego języka było od zawsze moim marzeniem, dlatego bardzo ważne jest dla mnie, by umożliwić uczniom spełnienie ich marzeń związanych z nauką języków obcych. Pasja jest nieodzownym elementem, który zabieram ze sobą na każde zajęcia. Uważam, że jedynie połączenie gramatyki i słownictwa pozwoli uczącym się na najszybszy i długotrwały efekt zdobywania umiejętności językowych. Szkoła językowa jest dla mnie miejscem, w którym profesjonalizm, zaangażowanie, lecz również miła atmosfera i wparcie sprawiają, że spełniam się jako pedagog. Uwielbiam dobre filmy i sport w każdej postaci, zarówno letniej i zimowej.